8 klasa – chemia (wszystkie wydawnictwa!)

Sprawdziany, kartkówki, książka nauczyciela, odpowiedzi do ćwiczeń i odpowiedzi do sprawdzianów

UWAGA! Zmieniliśmy nieco koncepcję strony, by ułatwić Wam życie. Teraz wybierając cokolwiek do pobrania (np. sprawdziany), pobieracie to dla wszystkich dostępnych wydawnictw! Nie musicie już wybierać swojego podręcznika! 🙂 Np. paczka “sprawdziany” zawiera wszystkie dostępne sprawdziany dla 8 klasy do chemii.

Sprawdziany (+ odpowiedzi!)

Poniżej przedstawiamy działy, z których sprawdziany posiadamy i udostępniamy (wraz z odpowiedziami):

 • Kwasy
 • Sole
 • Związki węgla z wodorem
 • Pochodne węglowodorów
 • Substancje o znaczeniu biologicznym
 • Wodorotlenki a zasady
 • Kwasy
 • Sole
 • Węglowodory
 • Pochodne węglowodorów
 • Substancje o znaczeniu biologicznym
 • Wodorotlenki i kwasy
 • Sole
 • Węglowodory
 • Pochodne węglowodorów
 • Między chemią a biologią

klasa 8 chemia sprawdziany

>> Pobierz wszystkie dostępne sprawdziany z chemii dla 8 klasy! <<
Klasa8_Chemia_Sprawdziany_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!


Książki nauczyciela (a w nich też kartkówki!)

Przykład fragmentów książek nauczyciela dostępnych w paczce.

 

świat-chemii-7-wsip-sprawdziany-chomikuj

sprawdziany-do-chemia-7-nowa-era-pobierz

klasa 8 chemia ksiazki nauczyciela

>> Pobierz wszystkie dostępne książki nauczyciela z chemii dla 8 klasy! <<
Klasa8_Chemia_KsiazkiNauczyciela_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!


Odpowiedzi do ćwiczeń (rozwiązane krok po kroku)

Przykład fragmentów ćwiczeń dostępnych w paczce.

sprawdziany-chemia-nowa-era-7-chomikuj

świat-chemii-7-sprawdziany-chomikuj

 

klasa 8 chemia odpowiedzi

>> Pobierz wszystkie dostępne odpowiedzi do ćwiczeń z chemii dla 8 klasy! <<
Klasa8_Chemia_Odpowiedzi_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!

 

Serdecznie dziękujemy za wizytę na naszej stronie i zapraszamy ponownie! 🙂


Przeglądasz cały internet w poszukiwaniu rozwiązanych ćwiczeń, kartkówek, odpowiedzi do sprawdzianów lub książki nauczyciela do książki “Chemia Nowej Ery 8”? W takim razie trafiłeś w idealne miejsce! Chemia od wieków była jednym z najgorszych przedmiotów, z jakim kazano nam się zaprzyjaźnić. Ciągłe kartkówki, odpytywanie na środku klasy oraz bardzo żmudne prace domowe przyczyniły się do znienawidzenia przez nas tej dziedziny nauki. Wiele pomysłów ze ściąganiem podłapaliśmy od znajomych ze starszych klas, czy to mała karteczka schowana w głębi piórnika, czy chamskie otwieranie zeszytu, gdy nauczycielka patrzyła się w inne miejsce…. tak czy inaczej, udało nam się w końcu zrozumieć, całą filozofie tej pięknej nauki i dzięki temu, możemy zaoferować Wam sprawdziany, książki nauczyciela i odpowiedzi do ćwiczeń w jednej paczce! Takiej oferty nie znajdziecie nigdzie! Załoga Zdaj To jest pewna w 100%, że jest jedyną taką stroną w sieci.

Mimo, że wypełniamy mnóstwo zadań każdego dnia, zachęcamy do sprawdzenia naszej pracy! Jeżeli zauważysz jakikolwiek błąd w odpowiedziach do ćwiczeń lub sprawdzianach niezwłocznie skontaktuj się z nami, a maksymalnie po 15 minutach, dostaniesz wiadomość zwrotną z poprawioną pracą :).

Szperasz po całym internecie w poszukiwaniu kartkówki, sprawdzianu, odpowiedzi do sprawdzianu, rozwiązanych ćwiczeń czy książki nauczyciela do “Świat Chemii 8 – WSiP“, “Ciekawa chemia 8 – WSiP“? Jeżeli kiwasz teraz ochoczo głową, to znalazłeś się w doskonałym miejscu! Chemia od wielu pokoleń była uważana za bardzo ciężki i nudny przedmiot. Tylko nieliczni posiadali umiejętność absorbowania wiedzy z lekcji i nie musieli siedzieć godzinami w domowym zaciszu przy książkach i zeszycie. Wiemy jak czasami ciężko jest podjąć wybór nauki – koledzy i koleżanki szaleli na dworze, a my musieliśmy wkuwać na kolejną kartkówkę. Chcielibyśmy oszczędzić Wam trudów naszych czasów, dlatego też stworzyliśmy ten serwis. Zdaj To posiada największą bazę uzupełnionych ćwiczeń i odpowiedzi do sprawdzianów w całym internecie!

Z powodu dużej ilości pracy, możemy popełniać małe błędy. Zdarza się to bardzo rzadko, jednak niestety występują takie przypadki. Dzięki Waszej życzliwości dostajemy wiadomości zwrotne z dokładnym zadaniem gdzie omyłkowo się pomyliliśmy. Drogi czytelniku, jeżeli Ty zauważysz coś, co nie zgadza się z Twoimi przypuszczeniami zapraszamy do wysłania korespondencji na naszą skrzynkę pocztową lub czat online. Dodatkowo w ramach podziękowań uzupełnimy sprawdzian lub kartkówkę, którą załączysz w pliku :).

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *