8 klasa – geografia (wszystkie wydawnictwa!)

Sprawdziany, kartkówki, książka nauczyciela, odpowiedzi do ćwiczeń i odpowiedzi do sprawdzianów

UWAGA! Zmieniliśmy nieco koncepcję strony, by ułatwić Wam życie. Teraz wybierając cokolwiek do pobrania (np. sprawdziany), pobieracie to dla wszystkich dostępnych wydawnictw! Nie musicie już wybierać swojego podręcznika! 🙂 Np. paczka “sprawdziany” zawiera wszystkie dostępne sprawdziany dla 8 klasy do geografii.

Sprawdziany (+ odpowiedzi!)

Poniżej przedstawiamy działy, z których sprawdziany posiadamy i udostępniamy (wraz z odpowiedziami):

  • Azja
  • Afryka
  • Ameryka
  • Australia i Oceania. Obszary okołobiegunowe
  • Azja
  • Afryka
  • Ameryka Północna i Ameryka Południowa
  • Australia i Ocenia
  • Obszary okołobiegunowe

klasa 8 geografia sprawdziany

>> Pobierz wszystkie dostępne sprawdziany z geografii dla 8 klasy! <<
Klasa8_Geografia_Sprawdziany_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!


Książki nauczyciela (a w nich też kartkówki!)

Przykład fragmentów książek nauczyciela dostępnych w paczce.

 

klasa 8 geografia ksiazki nauczyciela

>> Pobierz wszystkie dostępne książki nauczyciela z geografii dla 8 klasy! <<
Klasa8_Geografia_KsiazkiNauczyciela_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!


Odpowiedzi do ćwiczeń (rozwiązane krok po kroku)

Przykład fragmentów odpowiedzi do ćwiczeń dostępnych w paczce.

sprawdziany-do-geografia-7-chomikuj

 

klasa-8-geografia-odpowiedzi

>> Pobierz wszystkie dostępne odpowiedzi do ćwiczeń z geografii dla 8 klasy! <<
Klasa8_Geografia_Odpowiedzi_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!

 

Serdecznie dziękujemy za wizytę na naszej stronie i zapraszamy ponownie! 🙂


Przemierzasz internet w poszukiwaniu rozwiązanych ćwiczeń, kartkówki, odpowiedzi do sprawdzianów lub książki nauczyciela do “Geografia 8 – WSiP“, “Planeta nowa 8 – Nowa Era“? To świetnie! Trafiłeś/aś na stronę, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz w danej chwili :). Geografia jest dość denerwującym przedmiotem, ponieważ trzeba dosłownie wszystko wykłóć na blachę, nieważne czy jest to znajomość akwenów wodnych świata, czy różnych kontynentów. Będąc w Waszym wieku wielu z nas zarywało noce, by na następny dzień dostać wymarzoną trójkę z kartkówki. Teraz mamy już to za sobą, jednak chcemy byś Ty miał/a o wiele łatwiej. Dlatego też oferujemy uzupełnione książki nauczyciela, odpowiedzi do ćwiczeń i sprawdziany w jednym spakowanym pliku!

Jeżeli zauważysz błąd w rozwiązanych ćwiczeniach, prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z nami poprzez email’a lub czat online i wysłanie dokładnego zadania. W ciągu kilkunastu minut odeślemy poprawione zadanie. Dziękujemy za wyrozumiałość – codziennie uzupełniamy różne zadania specjalnie dla Was!

Dwoisz się i troisz, żeby znaleźć kartkówkę, sprawdzian, odpowiedzi do ćwiczeń, odpowiedzi do sprawdzianu lub książki nauczyciela do “Geografia 8 – Operon“, to trafiłeś w idealne miejsce! Geografia była i jest zmorą dla uczniów od bardzo długiego czasu. Wielu z nas przekonało się o tym siedząc wiele godzin w domu, kiedy inni świetnie się bawili. Czasami tak mocno baliśmy się pójść na lekcje, że wymyślaliśmy różne choroby, żeby tylko rodzice pozwolili nie pójść nam na następny dzień do szkoły. Dobrze, że te czasy już dawno się skończyły, a Ty masz szansę nie doświadczać naszej żmudnej pracy i skorzystać z serwisu Zdaj To! Oferujemy największą w sieci bazę uzupełnionych ćwiczeń, odpowiedzi do sprawdzianów i książek nauczyciela.

Staramy się, by w 100% odciążyć Was z pisania prac domowych, ale z powodu natłoku pracy, możemy popełniać małe błędy, za co ogromnie przepraszamy już za w czasu. Jeżeli chcesz by serwis rozwijał się w dobrym kierunku, zachęcamy Cię do wysłania na naszą pocztę lub czat wiadomości, w której będzie załączony błąd. Zajmiemy się tym natychmiastowo, a w ramach podziękowań, odrobimy każdą dodatkową pracę, nawet sprawdzian czy kartkówkę.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *