Gdzie można znaleźć sprawdziany do pobrania?

Gdzie można znaleźć sprawdziany do pobrania?

Zbliża Ci się jakiś ważny sprawdzian, a Ty się nie uczyłeś/nie uczyłaś? Chcesz mieć dobrą ocenę i teraz rozpaczliwie przeszukujesz zakamarki internetu? Potrzebujesz sprawdzianu do pobrania, ale nie wiesz gdzie go znaleźć? W takim razie zdaj-to jest stroną dla Ciebie!

Kim jesteśmy?

Jako że to nasz pierwszy wpis na blogu, to chcielibyśmy się w skrócie przedstawić. Jesteśmy grupą kilku osób, która postanowiła wprowadzić rewolucję! Spotkaliście się kiedyś ze stroną, która oferuje całkowicie sprawdzone i oryginalne materiały do szkoły? Mamy oczywiście na myśli sprawdziany, kartkówki, książki nauczyciela i odpowiedzi do ćwiczeń (czyli rozwiązane ćwiczenia!). Brzmi świetnie, prawda? Na tym właśnie polega nasza rewolucja – stworzyliśmy coś, co pomoże tysiącom ludzi i co jest pierwsze w internecie 🙂 Oczywiście jeśli macie jakieś zastrzeżenia, to gorąco zachęcamy do kontaktu! Błędów nie powinno być, bo po kilka razy wszystko sprawdzamy przed dodaniem, ale jakbyś jakiś wyłapał lub wyłapała, to oczywiście również będziemy bardzo wdzięczni za poinformowanie nas!

Jak działa Zdaj To?

Bardzo prosto 🙂 Wystarczy wybrać swoją klasę, a następnie przedmiot z którego materiałów poszukujecie. Niedawno zmieniliśmy koncepcję wpisów i zbierają one wszystkie dostępne wydawnictwa w jednym miejscu. Oznacza to, że pobierając np. sprawdziany dla klasy 7 dla geografii pobieracie sprawdziany z wszystkich dostępnych wydawnictw! Czyż to nie brzmi świetnie? Koniec przeszukiwania internetu pod hasłem gdzie można znaleźć sprawdziany do pobrania! 🙂

A więc gdzie znaleźć te sprawdziany?

Cóż, jeśli nadal się nad tym zastanawiasz, to prawdopodobnie nie przeczytałeś lub nie przeczytałaś powyższych akapitów. Odpowiedź jest oczywista – u nas! Oferujemy sprawdziany, kartkówki, książki nauczyciela i odpowiedzi do ćwiczeń (oczywiście odpowiedzi do sprawdzianów również!) do wszystkich dostępnych wydawnictw! Nie brzmi to świetnie? Oczywiście, że tak! Możesz w końcu poświęcić czas na spotykanie się ze znajomymi, granie w gry i co sobie tylko wymarzysz. Korzystając z naszej strony oszczędzasz sobie masę czasu i nerwów, dzięki czemu masz przewagę nad innymi i czujesz się lepiej. Możesz się wysypiać, masz dobre oceny… Czego chcieć w wieku szkolnym więcej? 😉 Trzymajcie się i życzymy samych piątek i szóstek!

1 komentarz do wpisu “Gdzie można znaleźć sprawdziany do pobrania?”

  1. Korzystam z waszej strony już dwa tygodnie i jestem pod wrażeniem haha!! Rozpisałem sobie ołówkiem rozwiązania w podręczniku z angielskiego i mam już piątkę za aktywność, a na sprawdzianie wiedziałem wszystko i 5+ dostałem!! Mega dzięki! 🙂

Dodaj komentarz