Jak to działa 4 – Nowa Era

Sprawdziany, książka nauczyciela i odpowiedzi do ćwiczeń

jak-to-działa-4-sprawdziany-chomikuj

Autorzy: Lech Łabecki, Marta Łabecka
Wydawnictwo: Nowa Era

UWAGA! Po wielu prośbach z Waszej strony zdecydowaliśmy się udostępnić wszystko na raz. Oznacza to, że pobierasz sprawdziany, książkę nauczyciela i uzupełnione ćwiczenia na raz, w jednym pliku! 🙂 Jest on rozszerzenia *.zip i po pobraniu należy nacisnąć na niego prawym przyciskiem myszy, a następnie “Rozpakuj tutaj…”. Wszystkie poniższe linki zostały podmienione na jeden, prowadzący do paczki zawierającej wszystko.

Jak to działa 4? – sprawdziany

Poniżej przedstawiamy działy, z których sprawdziany posiadamy i udostępniamy (wraz z odpowiedziami):

  • Bezpiecznie w szkole i na drodze
  • Rowerzysta na drodze

>> Pobierz wszystkie sprawdziany “Jak to działa 4” <<

Jak to działa 4 – książka nauczyciela

[Zdjęcie fragmentu książki nauczyciela zostanie wkrótce dodane!]

>> Pobierz książkę nauczyciela dla “Jak to działa 4” <<

Jak to działa 4 – odpowiedzi do ćwiczeń

[Zdjęcie fragmentu rozwiązanych ćwiczeń zostanie wkrótce dodane!]

>> Pobierz odpowiedzi do ćwiczeń “Jak to działa 4” (Ćwiczenia wersja A i wersja B) <<

 

Jeżeli szukasz w internecie odpowiedzi do sprawdzianów, kartkówek, rozwiązanych ćwiczeń, sprawdzianów lub książki nauczyciela do “Jak to działa 4” to nie mogłeś/aś lepiej trafić! Technika to przedmiot, który zazwyczaj jest pod koniec lekcji i najchętniej wybrałoby się pójście do domu, niż siedzenie godziny lub więcej, ucząc się poprawnie skonstruować karmnik dla ptaków lub lub budę dla psa. Uczenie się znaków na kartę moto-rowerową, tworzenie różnych rzeczy z drewna, projektowanie ozdób, sprawdziany… Te wszystkie czynności powodują niechęć i brak motywacji u uczniów, co skutkowało zazwyczaj siedzeniem w telefonie, lub kompletnym nie zwracaniu uwagi na lekcji. Nauczycielka często wybierała tych najmniej aktywnych uczniów i kazała prezentować swoje prace przed całą klasą (w ramach kary), co bardzo zaniżało wartość ucznia i dołowało go jeszcze bardziej, przez co nie miał siły w ogóle uczyć się, czy to na kolejnej lekcji, czy w domu. Nawet nie wiecie, jak bardzo Was rozumiemy, przechodziliśmy przez takie same wyzwania w naszym wieku, pokonywaliśmy te małe jak i większe lenie, co spowodowało, że dzisiaj możemy Wam zaprezentować serwis Zdaj To. Strona oferuję odpowiedzi do ćwiczeń, sprawdziany i książkę nauczyciela do każdej interesującej Ciebie książki.

Wiemy, że oczekujecie od nas jak najlepszej jakości treści udostępnianej przez Zdaj To, dlatego staramy się wykonywać swoją pracę bardzo starannie i systematycznie. Jednak z powodu, bardzo dużej ilości pracy, jaka jest jeszcze przed nami, jest szansa, że możemy popełnić literówkę lub malutki błąd uzupełniając sprawdziany i pisząc odpowiedzi do ćwiczeń. Jednak nie bójcie się, takie sytuacje, zdarzają się nam bardzo rzadko. Jeżeli zauważycie jakikolwiek błąd, to prosimy o natychmiastowy kontakt w celu poprawy zadania i ponownego odesłania go na Twój e-mail.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *