Liceum 3 klasa – język niemiecki (wszystkie wydawnictwa!)

Sprawdziany, kartkówki, książka nauczyciela, odpowiedzi do ćwiczeń i odpowiedzi do sprawdzianów

UWAGA! Zmieniliśmy nieco koncepcję strony, by ułatwić Wam życie. Teraz wybierając cokolwiek do pobrania (np. sprawdziany), pobieracie to dla wszystkich dostępnych wydawnictw! Nie musicie już wybierać swojego podręcznika! 🙂 Np. paczka “sprawdziany” zawiera wszystkie dostępne sprawdziany dla 3 klasy liceum do języka niemieckiego.

Sprawdziany (+ odpowiedzi!)

Poniżej przedstawiamy podręczniki, z których sprawdziany posiadamy i udostępniamy (wraz z odpowiedziami):

 • Meine Welttour 3
 • Exakt fur Dich 3
 • Super! 3
 • Motive Deutsch 4 Neu
 • Direkt Neu 3
 • Sicher! 3
 • Infos 3
 • Super! 4

3lo-niemiecki-sprawdziany

>> Pobierz wszystkie dostępne sprawdziany z niemieckiego dla 3 klasy liceum! <<
3KlasaLiceum_Niemiecki_Sprawdziany_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!


Książki nauczyciela (a w nich też kartkówki!)

Przykład fragmentów książek nauczyciela dostępnych w paczce.

 

3lo-niemiecki-ksiazkinauczyciela

>> Pobierz wszystkie dostępne książki nauczyciela z niemieckiego dla 3 klasy liceum! <<
3KlasaLiceum_Niemiecki_KsiazkiNauczyciela_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!


Odpowiedzi do ćwiczeń (rozwiązane krok po kroku)

Przykład fragmentów odpowiedzi do ćwiczeń dostępnych w paczce.

 

3lo-niemiecki-odpowiedzi

>> Pobierz wszystkie dostępne odpowiedzi z niemieckiego dla 3 klasy liceum! <<
3KlasaLiceum_Niemiecki_Odpowiedzi_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!

 

Serdecznie dziękujemy za wizytę na naszej stronie i zapraszamy ponownie! 🙂


Jeżeli szukasz kartkówek, sprawdzianów, rozwiązanych ćwiczeń, odpowiedzi do sprawdzianów lub książki nauczyciela do “Meine Welttour 3 – Nowa Era“, “Exakt fur Dich 3 – LektorKlett“, “Super! 3 – Heuber“, “Motive Deutsch 4 Neu – WSiP“, “Direkt Neu 3 – LektorKlett“, “Sicher! 3 – Heuber“,  “Infos 3 – Preason“, “Super! 4 – Heuber”  to dostałaś się w idealne miejsce! Język niemiecki to przedmiot na który trzeba poświęcić wiele godzin czasu, żeby chociaż w pewnym stopniu zrozumieć podstawowe zasady gramatyki, zaznajomić się ze słówkami i nabrać wprawy w poprawnej wymowie. Wiele uczniów nagminnie rezygnuje z nauki, zakładając z góry, że ten język im się nie podoba i wolą wybrać opuszczanie lekcji lub przez całe 45 minut skupić swoją uwagę na koledze lub koleżance z ławki. Taka droga nie prowadzi do polepszenia umiejętności lingwistycznych, lecz jeszcze bardziej je pogarsza, co może skutkować późniejszymi problemami – na koniec pierwszego semestru lub (co gorsza) nie dostaniem promocji do następnej klasy. Mając dobrego nauczyciela nawet nie zauważycie kiedy Niemiecki sam mimowolnie wejdzie Wam do głowy – to tylko kwestia czasu. Ludziom, którzy jednak wiedzą, że ten język nie jest dla nich i nawet nie mają zamiaru próbować oferujemy wszystkie możliwe odpowiedzi do ćwiczeń, sprawdziany i książki nauczyciela.

Naszym celem jest pełne uzupełnienie bazy danych, o wszystkie sprawdziany odpowiedzi do ćwiczeń, żebyście mogli z nich korzystać w każdym momencie Waszego szkolnego życia. Jedyne czego potrzebujecie, to dostęp do internetu. Pracujemy wiele godzin dziennie starając się uzupełnić jak najwięcej materiału, ale jesteśmy tylko i wyłącznie ludźmi… z powodu dość napiętego grafiku jest szansa (ale nie musi), że możemy się pomylić i popełnić błąd w losowym zadaniu. Nie zamartwiaj się! Wystarczy, że zgłosisz problem na naszą skrzynkę pocztową, a natychmiast się tym zajmiemy i spróbujemy odesłać do Ciebie gotową pracę w jak najkrótszym czasie.

 • Reply

  Papabajceps

  03 12 2017

  Stawiam piwko jeżeli kiedykolwiek się ujawnicie! 💪

 • Reply

  Peszko

  03 12 2017

  Koszmarnie nie lubię tego przedmiotu, ale w ciężkich chwilach zawsze odpalam waszą stronę i humor poprawia mi się w kilka sekund 🤤

 • Reply

  Kamelcia

  03 12 2017

  W ćwiczeniach do Infos 3 jest jeden mały błąd, już podesłałam wam dokładne zadanie. Wszystko inne na najwyższym poziomie 😘

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *