Liceum 3 klasa – wiedza o społeczeństwie (wszystkie wydawnictwa!)

Sprawdziany, kartkówki, książka nauczyciela, odpowiedzi do ćwiczeń i odpowiedzi do sprawdzianów

UWAGA! Zmieniliśmy nieco koncepcję strony, by ułatwić Wam życie. Teraz wybierając cokolwiek do pobrania (np. sprawdziany), pobieracie to dla wszystkich dostępnych wydawnictw! Nie musicie już wybierać swojego podręcznika! 🙂 Np. paczka “sprawdziany” zawiera wszystkie dostępne sprawdziany dla 3 klasy liceum do wiedzy o społeczeństwie.

Sprawdziany (+ odpowiedzi!)

Poniżej przedstawiamy działy, z których sprawdziany posiadamy i udostępniamy (wraz z odpowiedziami):

  • Prawo
  • Stosunki międzynarodowe
  • Prawa człowieka
  • Stosunki międzynarodowe i problemy współczesnego świata
  • Światowy system bezpieczeństwa i współpracy
  • Unia Europejska

>> Pobierz wszystkie dostępne sprawdziany z wiedzy o społeczeństwie dla 3 klasy liceum! <<
3KlasaLiceum_WOS_Sprawdziany_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!


Książki nauczyciela (a w nich też kartkówki!)

[Zdjęcie fragmentu książki nauczyciela zostanie wkrótce dodane!]

>> Pobierz wszystkie dostępne książki nauczyciela z wiedzy o społeczeństwie dla 3 klasy liceum! <<
3KlasaLiceum_WOS_KsiazkiNauczyciela_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!


Odpowiedzi do ćwiczeń (rozwiązane krok po kroku)

[Zdjęcie fragmentu rozwiązanych ćwiczeń zostanie wkrótce dodane!]

>> Pobierz wszystkie dostępne odpowiedzi z wiedzy o społeczeństwie dla 3 klasy liceum! <<
3KlasaLiceum_WOS_Odpowiedzi_ZdajTo.zip

Nie wiesz jak pobierać? Kliknij tutaj!

 

Serdecznie dziękujemy za wizytę na naszej stronie i zapraszamy ponownie! 🙂


Jeśli wypatrujesz kartkówek, sprawdzianów, rozwiązanych ćwiczeń, odpowiedzi do sprawdzianów lub książki nauczyciela do “W centrum uwagi. Część 2 zakres rozszerzony“, “Wiedza o społeczeństwie ciekawi świata 3 – Operon“,  to nie mogłeś wejść na lepszą stronę! Wiedza o społeczeństwie to przedmiot, który był bardzo męczący i często zamiast uważać na lekcji, bardziej zajmowaliśmy się wszystkim innym co dawało nam większą frajdę. Uczenie się wszystkich praw, ciężkie sprawdziany, odpytywanie co lekcje, przeróżne projekty… Te wszystkie zgromadzone rzeczy bardzo dołowały nie tylko mnie, lecz całą moją klasę i często zamiast zostawać na lekcji, woleliśmy pójść na boisko pograć w piłkę, czy wyrwać się do domu szybciej o 45 minut. Wielu z nas robiło tak co lekcje, jednak jak już nadchodził dzień, w którym nie było wyboru i trzeba było się pojawić na lekcji, żałowaliśmy każdej minuty, którą opuściliśmy. W naszych czasach bardzo często chodziliśmy do chłopaków i dziewczyn z klas wyżej, by choć troszkę uchylili rąbka tajemnicy, jaką były kartkówki lub gotowe pracę, które nauczycielka dawała na lekcji. W 2017 roku macie możliwość skorzystania z telefonów z dostępem do internetu i wielu innych pomocy naukowych, jednak nic nie równa się serwisowi Zdaj To. Możecie znaleźć na nim sprawdziany, odpowiedzi do ćwiczeń i książkę nauczyciela do każdej możliwej książki.

Jesteśmy bardzo zaskoczeni, a zarazem zadowoleni z coraz liczniejszych odwiedzin na stronię. Dostajemy bardzo dużo wiadomości czy uzupełnimy dany sprawdzian lub podamy odpowiedzi do ćwiczeń. Próbujemy pomóc Wam wszystkim, jednak jesteśmy tylko ludźmi – tak jak Wy. Może się zdarzyć, że nasz zespół popełnij mały błąd lub literówkę, dlatego też bardzo prosimy Was o uważne spisywanie i w razie zauważenia pomyłki, zgłosić się jak najszybciej do nas, a w mgnieniu oka poprawimy zadanie i odeślemy je z powrotem do Ciebie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *