W centrum uwagi. Część 1 (zakres rozszerzony) – Nowa Era

Sprawdziany, książka nauczyciela i odpowiedzi do ćwiczeń

uzupełnione-ćwiczenia-do-w-centrum-uwagi-część-1-zakres-rozszerzony-pobierz

Autorzy: Arkadiusz Janicki, Justyna Kięczkowska, Mariusz Menz
Wydawnictwo: Nowa Era

UWAGA! Po wielu prośbach z Waszej strony zdecydowaliśmy się udostępnić wszystko na raz. Oznacza to, że pobierasz sprawdziany, książkę nauczyciela i uzupełnione ćwiczenia na raz, w jednym pliku! 🙂 Jest on rozszerzenia *.zip i po pobraniu należy nacisnąć na niego prawym przyciskiem myszy, a następnie “Rozpakuj tutaj…”. Wszystkie poniższe linki zostały podmienione na jeden, prowadzący do paczki zawierającej wszystko.

W centrum uwagi. Część 1 (zakres rozszerzony) – sprawdziany

Poniżej przedstawiamy działy, z których sprawdziany posiadamy i udostępniamy (wraz z odpowiedziami):

  • Społeczeństwo
  • Państwo i polityka
  • Modele demokracji
  • System polityczny RP
  • Kultura, media, edukacja

>> Pobierz wszystkie sprawdziany “W centrum uwagi. Część 1 (zakres rozszerzony)” <<

W centrum uwagi. Część 1 (zakres rozszerzony) – książka nauczyciela

[Zdjęcie fragmentu książki nauczyciela zostanie wkrótce dodane!]

>> Pobierz książkę nauczyciela dla “W centrum uwagi. Część 1 (zakres rozszerzony)” <<

W centrum uwagi. Część 1 (zakres rozszerzony) – odpowiedzi do ćwiczeń

[Zdjęcie fragmentu rozwiązanych ćwiczeń zostanie wkrótce dodane!]

>> Pobierz odpowiedzi do ćwiczeń “W centrum uwagi. Część 1 (zakres rozszerzony)” (Ćwiczenia wersja A i wersja B) <<

 

Szukasz kartkówek, sprawdzianów, rozwiązanych ćwiczeń, odpowiedzi do sprawdzianów lub książki nauczyciela do “W centrum uwagi. Część 1 (zakres rozszerzony)“? Jeżeli cicho odpowiedziałeś pod nosem “tak”, to trafiłeś w idealne miejsce! Wiedza o społeczeństwie nigdy nie była moją mocną stroną. Wiele godzin spędzonych nad studiowaniem wszystkich praw człowieka, wszystkich zakazów lub nakazów, które były opisane w książce, ciężkie kartkówki, które mieliśmy cyklicznie co 3 lekcje, bardzo ciężkie pracę domowe – to kilka z bardzo wielu rzeczy, których nie lubiłem w tym przedmiocie. Na początku mojej przygody z WOSem byłem nim bardzo zafascynowany, jednak wszystko zmieniło się o 180 stopni, kiedy nasza poszła na urlop macierzyński. Zastępował ją przez cały rok istny szatan. Pan, którego imienia już nie pamiętam, definitywnie musiał mieć problem ze sobą, ponieważ spędzał w szkolę po kilkanaście godzin, nie wiem czy to przez problemy w domu, czy jego brak. Jednak nie popuszczał nam nawet na chwilę. Po jego odejściu, wszystko wróciło do normy, lecz postanowiliśmy pomóc takim jak my. Stworzyliśmy stronę internetową z największa bazą sprawdzianów, odpowiedzi do ćwiczeń i książek nauczyciela jaką kiedykolwiek spotkacie!

Wiemy, że dla ucznia najważniejsza jest ocena, dlatego też, staramy się dostarczać Wam informacje najlepszej jakości. Mimo to, dostajemy od Was coraz więcej treści, które musimy uzupełnić i czasami zdarza się, że popełnimy mały błąd. Jeżeli zauważycie naszą pomyłkę w odpowiedziach do ćwiczeń lub sprawdzianach, prosimy o natychmiastowy kontakt z nami, w celu poprawienia zadania i odesłania go na Twoją skrzynkę pocztowa jak najszybciej możemy.