W centrum uwagi. Część 2 (zakres rozszerzony) – Nowa Era

Sprawdziany, książka nauczyciela i odpowiedzi do ćwiczeń

w-centrum-uwagi-część-2-zakres-rozszerzony-uzupełnione-ćwiczenia-chomikuj

Autorzy: Lucyna Czechowska, Arkadiusz Janicki, Klaudiusz Święcicki
Wydawnictwo: Nowa Era

UWAGA! Po wielu prośbach z Waszej strony zdecydowaliśmy się udostępnić wszystko na raz. Oznacza to, że pobierasz sprawdziany, książkę nauczyciela i uzupełnione ćwiczenia na raz, w jednym pliku! 🙂 Jest on rozszerzenia *.zip i po pobraniu należy nacisnąć na niego prawym przyciskiem myszy, a następnie “Rozpakuj tutaj…”. Wszystkie poniższe linki zostały podmienione na jeden, prowadzący do paczki zawierającej wszystko.

W centrum uwagi. Część 2 (zakres rozszerzony) – sprawdziany

Poniżej przedstawiamy działy, z których sprawdziany posiadamy i udostępniamy (wraz z odpowiedziami):

  • Prawo
  • Stosunki międzynarodowe
  • Prawa człowieka

>> Pobierz wszystkie sprawdziany “W centrum uwagi. Część 2 (zakres rozszerzony)” <<

W centrum uwagi. Część 2 (zakres rozszerzony)- książka nauczyciela

[Zdjęcie fragmentu książki nauczyciela zostanie wkrótce dodane!]

>> Pobierz książkę nauczyciela dla “W centrum uwagi. Część 2 (zakres rozszerzony)” <<

W centrum uwagi. Część 2 (zakres rozszerzony) – odpowiedzi do ćwiczeń

[Zdjęcie fragmentu rozwiązanych ćwiczeń zostanie wkrótce dodane!]

>> Pobierz odpowiedzi do ćwiczeń “W centrum uwagi. Część 2 (zakres rozszerzony)” (Ćwiczenia wersja A i wersja B) <<

 

Jeśli wypatrujesz kartkówek, sprawdzianów, rozwiązanych ćwiczeń, odpowiedzi do sprawdzianów lub książki nauczyciela do “W centrum uwagi. Część 2 (zakres rozszerzony)” to nie mogłeś wejść na lepszą stronę! Wiedza o społeczeństwie to przedmiot, który był bardzo męczący i często zamiast uważać na lekcji, bardziej zajmowaliśmy się wszystkim innym co dawało nam większą frajdę. Uczenie się wszystkich praw, ciężkie sprawdziany, odpytywanie co lekcje, przeróżne projekty… Te wszystkie zgromadzone rzeczy bardzo dołowały nie tylko mnie, lecz całą moją klasę i często zamiast zostawać na lekcji, woleliśmy pójść na boisko pograć w piłkę, czy wyrwać się do domu szybciej o 45 minut. Wielu z nas robiło tak co lekcje, jednak jak już nadchodził dzień, w którym nie było wyboru i trzeba było się pojawić na lekcji, żałowaliśmy każdej minuty, którą opuściliśmy. W naszych czasach bardzo często chodziliśmy do chłopaków i dziewczyn z klas wyżej, by choć troszkę uchylili rąbka tajemnicy, jaką były kartkówki lub gotowe pracę, które nauczycielka dawała na lekcji. W 2017 roku macie możliwość skorzystania z telefonów z dostępem do internetu i wielu innych pomocy naukowych, jednak nic nie równa się serwisowi Zdaj To. Możecie znaleźć na nim sprawdziany, odpowiedzi do ćwiczeń i książkę nauczyciela do każdej możliwej książki.

Jesteśmy bardzo zaskoczeni, a zarazem zadowoleni z coraz liczniejszych odwiedzin na stronię. Dostajemy bardzo dużo wiadomości czy uzupełnimy dany sprawdzian lub podamy odpowiedzi do ćwiczeń. Próbujemy pomóc Wam wszystkim, jednak jesteśmy tylko ludźmi – tak jak Wy. Może się zdarzyć, że nasz zespół popełnij mały błąd lub literówkę, dlatego też bardzo prosimy Was o uważne spisywanie i w razie zauważenia pomyłki, zgłosić się jak najszybciej do nas, a w mgnieniu oka poprawimy zadanie i odeślemy je z powrotem do Ciebie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *